Dredging Boruları

Genel Özellikler Birleştirme Yöntemleri

Uzun Ömürlü Güçlü Dredging Boruları Kuzeyboru'dan Dünyaya....

           Kuzeyboru Hdpe Dredging boruları yüksek kalite ve ekonomik fiyatları ile öne çıkmaktadır. Dredging borularımız Hdpe hammaddeleri ile üretilmektedir. Bağlantı ekipmanları ve Flanş Adaptörleri de  Kuzeyboru tarafından üretildiği için herhangi bir kimyasal ve fiziksel bağlantı sorunu oluşturmamaktadır. Borularımız gemi üzerinde ve su üzerinde her türlü zor şartlara dayanabilmekte ve maksimum aşınma direncine sahiptir. Dredging borularımız siyah renktedir. Özellikle güneş ışığına maruz kalması sebebi ile UV katkısı ile üretmekteyiz. Böylece güneş ışığının zararlarında arınmış ve uzun ömürlü bir ürün üretebilmekteyiz. Adaptör bağlantılarınız sertifikalı Kaynak Ekiplerimiz tarafından yapmaktayız. Kimyasal özellikleri ve üretim şartları aynı olan ürünleri deneyimli yüksek tecrübeye sahip Hdpe Boru kaynakçı ekibimiz tarafından birleştirmekteyiz. Borularda kullandığımız çelik flanşlar özel üretimlerdir. Bağlantı delikleri ve sayılara stadart olmakla beraber daha hafif malzemeler ile üreterek kullanım kolaylığı oluşturabilmekteyiz.

           Hdpe Dredging borularımız bir çok projede kullanılmaktadır ve özellikle tercih edilmektedir. Dredging borularını müşterimizin isteğine göre istenen çap ve basınç sınıfında yada et kalınlığına göre üretmekteyiz. Ayrıca dredging sistemleri için gerekli taşıyıcı duba ve kauçuk boruları da üretmekteyiz. Dredging boru projelerinizde bizimle görüşmeden karar almamanızı tavsiye ediyoruz.


 

450 mm 10-Bar Flanşlı Dredging Borusu

Dredging Borusu - 450 mm 10-Bar Flanşlı Dredging Borusu

Kuzeyboru dredging borularımız polietilen hammaddesi kullanılarak kalite standartlarına uygun üretilmektedir. Dredging borularımız sevkiyat şartlarına uygun üretilebilmektedir. Asgari ömrü 50 yıldır. Ayrıntılı bilgi için satis@kuzeyboru.com.tr mail atabilirsiniz.

Product Code : 01.11.01.45010

450 mm 16-Bar Flanşlı Dredging Borusu

Dredging Borusu - 450 mm 16-Bar Flanşlı Dredging Borusu

Kuzeyboru dredging borularımız polietilen hammaddesi kullanılarak kalite standartlarına uygun üretilmektedir. Dredging borularımız sevkiyat şartlarına uygun üretilebilmektedir. Asgari ömrü 50 yıldır. Ayrıntılı bilgi için satis@kuzeyboru.com.tr mail atabilirsiniz.

Product Code : 01.11.01.45016

}

KUZEYBORU ile iletişime geçin

Kuzeyboru İletişim
Mavi Piksel
Kuzeyboru Plastik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde 2.Sokak No:33/A
Aksaray-TURKEY
+90 (382) 266 23 03 (Pbx)
info[at]kuzeyboru.com.tr

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi: 9:00 - 18:00
  • Salı: 9:00 - 18:00
  • Çarşamba: 9:00 - 18:00
  • Perşembe: 9:00 - 18:00
  • Cuma: 9:00 - 18:00
  • Cumartesi: 9:00 - 13:00
  • Pazar: Kapalı
Back to Top