Kariyer Olanakları

Kuzeyboru çalışanı olmak ayrıcalıktır.

Kuzeyboru Ailesi'nin bir parçası olmak size çok çeşitli kariyer fırsatları sunar. Tüm kariyer fırsatları ve açık pozisyonlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ailemizin bir üyesi olmak isterseniz şirketlerimizdeki açık pozisyonlarımızı inceleyebilir www.kariyer.net üzerinden takip edebilir ya da genel başvuru yapmak için [email protected] adresimize yazabilirsiniz. 444 65 38 numaralı hattımızı arayarak da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hayalinizdeki gelişim ve liderlik yolculuğu başlıyor!

Aramıza katıldığınız ilk günden itibaren profesyonel gelişiminizi desteklemek üzere ihtiyaç duyduğunuz gelişim alanlarına odaklanan çeşitli fırsatlar sunmaktayız.

Kuzeyboru çalışanı olduğunuzda:

• Oryantasyon programımız aracılığıyla şirketimizi yakından tanıma ve birim faaliyetleri ile güncel projeler hakkında detaylı bilgi edinme fırsatına sahip olursunuz.

• Seçkin eğitim ve danışmanlar ile gerçekleştirilen kişisel gelişim programları sayesinde belirli yetkinlik alanlarınızda bilgi ve beceri kazanabilirsiniz.

• İhtiyaca yönelik olarak sunulan yurtdışı eğitim olanaklarından faydalanabilir ve uluslararası deneyim kazanabilirsiniz.

• Yüksek Lisans ve Doktora programlarına katılım için destek alarak hem pratik bilgilerinizi hem de teorik bilgilerinizi güncelleme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Kuzeyboru'nun ana hedefi, çalışanlarına yüksek standartlarda eğitim ve gelişim fırsatları sunarak onları sürekli olarak geliştirmek ve şirket başarısına katkı sağlamak.

Kuzeyboru'nun yaşam ve kariyeri ile ilgili daha fazla bilgi almak için LinkedIn hesaplarını takip etmeleri önerilir.

Kariyer olanaklarını görmek için Linkedin sayfamızı takip edin.