Temel değerlerimiz

Tutku. Birliktelik.
Çok Çalışmak. Profesyonellik.
Değer Vermek.

Güçlük bir gerçeklik için...

KUZEYBORU plastik boru sektörüne 2001 yılında girmiş ve bugüne kadar emin adımlar ile ilerleyen genç dinamik ve eğitimli çalışanları ile Dünya'da ve Türkiye'de büyük projelere imza atan sektörünün en inovaktif firmasıdır.

KUZEYBORU - Plastik Boru Kaynak Makineleri
çelik-takviyeli-boru

Kuzeyboru Plastik Boru kaynak makineleri her türlü arazi koşulunda ve en zor şartlarda en kolay kullanımı sağlamak üzere dizayn edilmiştir.Kaynak makinelerimiz son teknoloji ürün tasarımı olup boru uygulamalarında kullanıcı dostudur. Kuzeyboru sertifikalı ve yılların verdiği imalat ve proje çözümleri ile tecrübe kazanmış personelleri ile siz müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Her türlü özel proje, iller bankası projeleri, özel idare projeleri, belediye ve diğer kamu kurumu projeleri ve her türlü özel uygulamalarınızda bizi arayarak plastik boru kaynak hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Plastik boru kaynak makineleri ürün listesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

KUZEYBORU - Alın Kaynak Makinesi
kuzeyboru-banner 1
KUZEYBORU Hdpe boru (Yüksek Yoğunluklu Polietilen Boru) pürüzsüz bir iç ve dış yüzey ile sert, hafif, sağlam bir borudur. Taşıma, minimum ağır ekipman gerektirir ve buz üzerinde veya ıslak, bataklık alanlara kadar tüm saha koşullarında kolaylıkla uygulanır. Kuzeyboru Hdpe boruları paslanmayı desteklememesi onu sizin vazgeçilmeziniz haline getirir. Tuzlu suya ve sıhhi kanalizasyon atık suyunda bulunması muhtemel kimyasallara karşı dirençlidir. Korozif asitler, bazlar ve tuzlara, çoğu boru malzemesinden daha iyi direnç sağlar. Bu özellikleri ile Kuzeyboru Hdpe boruları sizi yarı yolda bırakmaz.

KUZEYBORU - Plastik Boru Kaynak Makinaları Uygun Fiyatlarla Burada

Kuzeyboru Plastik Boru Kaynak Makinaları yüksek kalitesi ve uygun fiyatı ile sizlere ulaşıyor. Kuzeyboru Plastik Boru Kaynak Makinaları avantajlarından yaralanmak ve Plastik Boru Kaynak Makinaları 2023 fiyat listesine ulaşmak için tıklayınız.