ERİŞEBİLİRLİK

www.kuzeyboru.com.tr web sitemiz; web erişebilirlik standartlarına tam uyumlu olarak ziyaretçilerimize sürekli gelişen altyapımız ile birlikte en doğru bilgiyi vermeyi amaçlıyor. Bu sebeple biz de web sitemizi sürekli geliştirmekte olup en iyi içeriği , en iyi çözümü size ulaştırmakta kararlıyız.

SİTE İÇİ & SİTE DIŞI BAĞLANTILAR

Web sitemiz üzerinde içerikleri incelerken başka sayfalara yönlendirmeler site içerisinde açıkça belirtilmiştir. Bu bağlantılar kullanıcının daha fazla bilgi edinmesini sağlama amacı taşımaktadır.

RENK SEÇİMİ

Web sitemizde özellikle ayırt edilmesi zor renkler tercih edilmeyerek daha kolay bir kullanım sağlanmıştır. Arka plan rengi ise yeterli kontrastı sağlayacak şekilde seçilerek renk ayırt etmekte görme engeli olan kullanıcılar için kolaylık sağlanmıştır.

KLAVYE KULLANIMI

Mobil kullanıcılar dışında , web sitemiz üzerinde sadece klavye kullanarak ilerleyebilirsiniz. Form doldurma işlemlerinde mouse ihtiyacı doğmadan hızlı bir şekilde bize ulaşabilirsiniz.

FORM DÜĞME KULLANIMLARI

www.kuzeyboru.com.tr web sitemiz içerisinde teklif almak, istek ve talepleri bize ulaştırmak için kullanacağınız bütün formlarda kullanılan metin kutuları, radio butonlar sizlerin daha kolay etkileşimde bulunmasını sağlayacaktır.