Haberler

2020 HEDEF TOPLANTISI KİEV’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Kuzeyboru, yılın ilk kampını 28 Ocak – 02 Şubat tarihlerinde Ukrayna’da gerçekleştirdi. Hotel Khreschatyk Kiev’de düzenlenen toplantıda başarılarla geçen 2019 yılının değerlendirmesi yapılırken, 2020 yılının da hedefleri belirlendi.
Düzenlediğimiz hedef toplantısında Kuzeyboru Yönetim Kurulu adına açılış konuşmasını yapan Bülent Karaman; “ Kuzeyboru olarak, 2019 yılında yine Türkiye’nin ve dünyanın en çok tercih edilen firması olduk. Bu yılda hedeflerimizi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Her geçen gün büyüyen bir ailenin parçası olduğunuz için ve hedeflerimizi gerçekleştirerek Kuzeyboru’yu zirveye taşıdığınız için hepinize yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyorum. Gelişen ve büyüyen firmamızın 2020 yılında da daha ileriye taşıyacağımızdan eminim. Nisan ayı içerisinde faaliyete geçecek olan yeni üretim binamız ile birlikte gücümüze güç katacağız. Başarılı bir yıl geçirmenizi ve keyifli bir kamp dönemi geçirmenizi diliyorum.” Diyerek sözlerini noktaladı.
Satış Pazarlama Müdürü Habib Özbek ise yaptığı konuşmada; Başarılı bir 2019 yılı geçirdiğimizden kuşkumuz yok bu yılda bizden teklif alan müşterilerimizin %93’ü ile çalışma başarısı elde ettik. Tercih edilen firma olmak her geçen yıl daha mutlu ediyor. Dünya’da 114 ülkeye satış gerçekleştirdik. Çelik takviyeli Koruge Boru ve Hdpe Boru’da Kuzeyboru 2019 yılında lider marka konumuna geldi. Gurur verici bir tablo karşımızda. Yeni yılda yeni üretim binamız makine yatırımlarımız ile müşteri taleplerine daha hızlı yanıt vereceğiz. Ürün gamımız daha da gelişerek sektörde zirvede olmaya devam edeceğiz. 2019 yılı Kuzeyboru Ailesi adına oldukça başarılı geçti. Şimdi 2020 yılında, 2019 yılını aratmadan başarılı bir yıl geçirmek istiyoruz. Bunun için de biz hazırız.” dedi.
2020 yılının ikinci yarısında kadar start vereceğimiz yeni üretim yatırımımız ve idari ve sosyal tesislerimiz hakkında bilgi veren şirket Mimarımız Mehmet Emin TOPGAÇ inovaktif ve butik yaklaşımla tasarlanan tesisler hakkında bilgi verdi.
Gerçekleşen Hedef Toplantısının ardından, hedeflerini başarı ile gerçekleştiren departmanlar yönetim kurulu tarafından ödüllendirildi. Toplantı sonrası Ukrayna’da gerçekleşen kültürel gezi sonrası Gala Yemeği’nde bir araya gelen Kuzeyboru Ailesi keyifli dakikalar geçirdi.