Haberler

5. KUZEYBORU GENÇLİK PROJESİ BAŞLIYOR

Geleceğe yatırımlarını her sene arttırarak devam eden Kuzeyboru bu yıl 11/25 Mayıs tarihleri arasında beşincisi gerçekleştirilecek olan “Kuzeyboru Gençlik Projesi” kapsamında üniversiteli gençlerle bir araya gelecek.

Geleceğe yatırımlarını her sene arttırarak devam eden Kuzeyboru bu yıl 11/25 Mayıs tarihleri arasında beşincisi gerçekleştirilecek olan “Kuzeyboru Gençlik Projesi” kapsamında üniversiteli gençlerle bir araya gelecek. Ülkemizin her alanda ileriye dönük güçlü ve emin adımlarla ilerlemesi için gençliğimize değer katmanın onlara ışık olmanın bilincinde olan Kuzeyboru bu yıl da etkinliklerine devam ediyor. 11/25 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan etkinliklerde Kuzeyboru Aksaray Üniversitesi, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi, Mersin Üniversitesi, Çukurova Üniversitesi ve İskenderun Teknik Üniversitesi düzenlenecek etkinliklerde öğrenciler kendileri için organize edilen programda gönüllerinde eğlenme imkanı bulacaklar. Beş üniversitede yapılacak etkinlik kapsamında ; Makarna Köprü Yarışması ile başlayacak programda öğrenciler kendilerine daha önceden verilen Spagetti makarna ile en sağlam köprü seçilmek için uğraş verecekler. Yapılan köprülerin üzerine ağırlık konularak test yapılacak olan köprüler estetik anlamda da değerlendirmeye alınacak. 

Kuzeyboru Gençlik Projesi Kapsamında ; 11 MAYIS 2022 – ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ, 17 MAYIS 2022 – AKSARAY ÜNİVERSİTESİ, 18 MAYIS 2022 – MERSİN ÜNİVERSİTESİ, 24 MAYIS 2022 İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ve 25 MAYIS ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ Tarihlerindeki etkinliklere sizlerde davetlisiniz. Kuzeyboru Ailesi olarak gençliğimize değer veriyor , geleceğimiz için üretiyoruz.