Haberler

HALKA ARZ ARACILIK SÖZLEŞMESİ İMZALADIK.

Borsa İstanbul da yer almak üzere Kuzeyboru A.Ş. ile Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş. arasında Aracılık sözleşmesi ifa etmiş bulunmaktayız.

Halk arz sürecinde Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ‘nin sermaye piyasaları çözüm ortağı Odea Bank A.Ş. ’de üçüncü taraf olarak danışmanlık ve bankacılık faaliyetlerinde aracılık edecektir. SPK ve Borsa İstanbul’a müracaatla başlayacak arz sürecinde de faaliyet bilgilendirmelerimiz devam edecektir. Halk arzla birlikte hissedarlarımız, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz, müşterilerimiz, banka paydaşlarımız ve şirketimiz ile doğrudan ve ya dolaylı ilişkisi olan tüm taraflar için daha güçlü, daha kurumsal, daha şeffaf, daha sosyal ve daha çevreci bir paydaş olarak güçlü adımlar ile birlikte büyümeye devam edeceğiz.

Borsa İstanbul’da yer alma sürecinde yönetim ekibimize ve oluşturacağımız Yatırımcı İlişkileri departmanlarımıza her türlü soru ve görüşü iletebilirsiniz. Halka arz sürecimiz hakkında sorularınıza cevap vermekten mutluluk duyacağız. “Hep birlikte daha ileriye”

KUZEYBORU A.Ş.