Yangın Hidrantları

Kuzeyboru Yangın Hidrantları tüm dünyada 100'e yakın ülkeden tercih edilmektedir. 

Yangın Hidrantları

Kuzeyboru Yangın Hidrantları şehir, kasaba özel alanlar fabrika sahaları yeşil alanlar ve özel sahalardaki yangın risklerine karşı kullanılan va acil yangın durumlarında su ile söndürme yapabilmek için kullanılan su şebekesi araçlarından biridir. Yerüstü yangın hidrantı ve yer altın yangın hidrantı olmak üzere iki çeşit üretilmektedir. Yangın hidrantları kullanım yerlerine göre 3 farklı boyutta üretilmektedir. Yangın Hidrantları su sistemlerine flanşlı sistemler ile bağlanmaktadır. Yangın hidrantları ürün listesine ulaşmak için buraya tıklayabilir ve projenize uygun çözümlerimiz için 444 65 38 numaralı hattımızı arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kuzeyboru Yangın Hidrandları yüksek kalitesi ve uygun fiyatı ile sizlere ulaşıyor. Kuzeyboru Yangın Hidrandları avantajlarından yaralanmak ve Yangın Hidrandları fiyat listesine ulaşmak için tıklayınız.

Kuzeyboru Yerüstü Yangın Hidrantı Nedir ?

Kuzeyboru Plastik Yer üstü yangın hidrantları çalışma şekli, açma-kapama diskini özel hidrant anahtarı ile açma yönünde çevrilerek hareket borusunun aşağı doğru hareket etmesi sağlanılır. Böylece sitten sıyrılan sübap, hidrantı açar, bu hareketin hidrant anahtarıyla kapama yönüne yapılması ile de hidrant kapanır.

Kuzeyboru Yeraltı Yangın Hidrantı Nedir ?

Kuzeyboru Plastik Yer altı yangın hidrantları çalışma şekli, açma–kapama başlığı saat yönüne döndürüldüğü taktirde mil, klapeyi aşağı yönüne itmekte ve vanayı kapatmaktadır. Tersi durumda ise klape akış yönünde hareket ederek hidrantı oransal bir şekilde açmaktadır. Kuzeyboru Plastik Yer Altı Yangın Hidrantları daha iyi gövde sızdırmazlığı ve düşük ağırlık için tek parça gövdeden üretilmekte olup, hidrant üzerindeki otomatik drenaj vanası da hidrantın donma riskini azaltır.

Kuzeyboru Yangın Hidrandları Uygun Fiyatlarla Burada ?

Kuzeyboru Yangın Hidrandları yüksek kalitesi ve uygun fiyatı ile sizlere ulaşıyor. Kuzeyboru Yangın Hidrandları avantajlarından yaralanmak ve Yangın Hidrandları fiyat listesine ulaşmak için tıklayınız.

Teknolojik Altyapı

Kuzeyboru Hdpe Boru üretiminin başından sonuna kadar üstün teknolojik altyapısı ile üretimini gerçekleştirir.

Üstün Performans

Kuzeyboru Polietilen Boruları dayanıklılığı ve kanıtlanmış 100 yıllık ömrü ile projlerinizde güvenle kullanın.

%100 Orjinal Hammadde

Kuzeyboru müşterilerine en iyi hizmeti sunarken üretimini %100 orjinal hammade ile sağlar.

Kuzeyboru Akredite Deney Laboratuvarı

Kuzeyboru akredite deney laboratuvarı, gizlilik ve tarafsızlık ilkesine dayanarak deneyimli mühendis kadrosu ile hizmet vermektedir.

Sonsuz Üretim Tekniği

Kuzeyboru Hdpe Boru üretiminde projelerinize uygun çözümler sunar ve üretimin her anında yanında olur.

Yüksek Kalite Uygun Fiyat

Kuzeyboru Hdpe Boruları yüksek kalitesi ve uygun fiyatı ile projelerinizin vazgeçilmezi olacak. Hemen iletişime geçin.